Kunstwerken Dit project omvat 5 werken die aan dans doen denken. In de werken van Annemarie Ambrosoli heeft de kijker het gevoel dat de eenvoudige geometrische vormen zoals cirkels, rondingen, min of meer rechte lijnen, op het ritme van de dans bewegen en een muzikale golf volgen. Ze brengen positiviteit, vreugde, goed humeur, energie en liefde over. Onze blik blijft lange tijd op de figuren gericht om de unieke sensatie te blijven waarnemen die muziek en dans via de golvende geschilderde figuren overbrengen. De titels van de werken zijn: The Waltz of the Flowers, Sun Dance, The Dance of the Hours, Burning Violin, The First Waltz.
Naam van het project : Symbolic Dance, Naam van de ontwerper : Annemarie Ambrosoli, Naam van de cliƫnt : Annemarie Ambrosoli .
Dit goede ontwerp is een winnaar van de designprijs in de categorie beeldende kunst en kunstinstallatieontwerp. Je moet zeker de designportfolio van de prijswinnende ontwerpers bekijken om veel andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve beeldende kunst- en kunstinstallatieontwerpen te ontdekken.