Design tijdschrift
Design tijdschrift
Resonantieluidspreker

The Voice of Ceramic

The Voice of Ceramic Resonantieluidspreker

Resonantieluidspreker De Stem van Keramiek is een serie resonantieluidsprekers gemaakt van keramiek voor mobiele telefoons. De luidsprekers versterken geluid zonder enige stroomvoorziening, waardoor er geen elektriciteit wordt gebruikt. Een mobiele telefoon wordt verticaal in een groef in het midden van de behuizing geplaatst. Geluid vanuit de telefoonluidspreker komt de resonantiekamer binnen en wordt versterkt, waarbij de bas wordt aangesterkt. Muziek komt vrij via twee uitlaten aan de linker- en rechterzijde, wat een stereo-effect creƫert. Het volume van dezelfde muziek kan met 12 dB worden verhoogd. Keramiek heeft in China een lange geschiedenis als materiaal voor muziekinstrumenten.

Naam van het project : The Voice of Ceramic, Naam van de ontwerper : Hangzhou Keydo Industrial Design Co.,Ltd, Naam van de cliƫnt : Zhejiang Sci-Tech University Keydo Design Studio.

The Voice of Ceramic Resonantieluidspreker

Dit goede ontwerp is een winnaar van de designprijs in de categorie beeldende kunst en kunstinstallatieontwerp. Je moet zeker de designportfolio van de prijswinnende ontwerpers bekijken om veel andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve beeldende kunst- en kunstinstallatieontwerpen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Ontwerpteam van de dag

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.

Promoot uw ontwerp