Design tijdschrift
Design tijdschrift
Salontafel

Moja

Moja Salontafel

Salontafel De creatie van de Moja Coffee Table maakt gebruik van de techniek of het proces van stoombuigen om een ​​bocht in de houten stukken te creëren. Dit maakt het mogelijk dat het ontwerp deze rondingen krijgt die anders niet mogelijk zijn en geeft de Moja Salontafel ook zijn aparte uiterlijk en brengt een ander element in het Moja-assortiment. Kleinere stukken hout werden gebruikt om de Moja Coffee Table op te bouwen tot een functioneel kunstwerk. Door deze technieken te gebruiken door elk stuk hout afzonderlijk te buigen, ontstaan ​​deze natuurlijke lijnen en rondingen.

Naam van het project : Moja, Naam van de ontwerper : Albert Potgieter, Naam van de cliënt : Albert Potgieter Designs.

Moja Salontafel

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van de bronzen designprijs in de wedstrijd voor meubelontwerp. Je moet zeker het ontwerpportfolio van de ontwerpers met een bronzen prijs bekijken om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve meubelontwerpen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Ontwerpteam van de dag

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.

Promoot uw ontwerp