Design tijdschrift
Design tijdschrift
Kunstinstallatie

Cryptographic Beings

Cryptographic Beings Kunstinstallatie

Kunstinstallatie Cryptographic Beings is een kunstinstallatie die digitale data opslaat in levende algen. Het werk bestaat uit dertig plantaardige bits, elk een glazen vat met draadvormige algen. Fotosynthese produceert gasblaasjes, waardoor de algen bij licht drijven en in het donker zinken. Elke drijvende of zinkende toestand vertegenwoordigt een digitale nul of één, en de installatie kan een woord van vijf letters opslaan. Gemotoriseerde robotarmen regelen het licht dat elk vat bereikt, en een op maat gemaakte kleursensor leest elke toestand af. De machine draait tijdens een tentoonstelling maandenlang autonoom.

Naam van het project : Cryptographic Beings, Naam van de ontwerper : Michael Sedbon, Naam van de cliënt : Michael Sedbon.

Cryptographic Beings Kunstinstallatie

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van de zilveren designprijs in de wedstrijd voor installatieontwerp. U moet zeker het ontwerpportfolio van de zilveraward-winnende ontwerpers bekijken om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve installatieontwerpen te ontdekken.

Promoot uw ontwerp