Design tijdschrift
Design tijdschrift
Kruk

Flower

Flower Kruk

Kruk Maak hun levensstijl leuk en handig met een kruk die kan worden gedraaid om het doel ervan te veranderen. Draai hem om te gebruiken als kruk, of gebruik hem als bijzettafel, tijdschriftenrek of stapelbare plank. De zijkant van de bloem is een gelamineerd multiplexpatroon met origineel kleurrijk papier. Naast de voorstelling die mensen laat ronddraaien, vermaakt het kinderen ook visueel. Het gebruik ervan kan veranderen afhankelijk van de groei en levensstijl van het kind, zodat het een lange tijd bij het kind kan doorbrengen.

Naam van het project : Flower, Naam van de ontwerper : Yuko Inamine, Naam van de cliƫnt : Yuko Inamine.

Flower Kruk

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor meubelontwerp. Je zou zeker het ontwerpportfolio van de prijswinnende ontwerpers eens moeten bekijken, waar je veel andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve meubelontwerpen kunt ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Ontwerpinterview van de dag

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.

Promoot uw ontwerp