Multifunctioneel Babyspeelgoed B Is For Ball is een multifunctioneel babyspeelgoed dat meegroeit met een kind vanaf de babytijd tot in de latere kinderjaren. Het speelgoed is gemaakt van voedselveilig siliconen en heeft een diameter van 6,35 centimeter. Een hol, paddenstoelvormig lichaam en een afneembaar verzwaard deksel vormen een tweedelige, in elkaar grijpende structuur. Het ontwerp dient als bijtring, rolspeeltje, stapelspeelgoed en waterspeelgoed. Volledige afwatering en eenvoudige reiniging helpen schimmelvorming te voorkomen. De eenvoudige vorm ondersteunt de grip, motorische vaardigheden, zintuiglijke exploratie en vroeg leren.
Naam van het project : B Is For Ball, Naam van de ontwerper : Huiying (Stephanie) Fu, Naam van de cliënt : Biggest Little.
Dit prachtige ontwerp is een winnaar van de bronzen designprijs in de categorie speelgoed-, spel- en hobbyproductontwerp. Je zou zeker het ontwerpportfolio van de bronzen prijswinnende ontwerpers moeten bekijken om kennis te maken met vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve speelgoed-, spel- en hobbyproducten.