Design tijdschrift
Design tijdschrift
Stoel

The Monomorph

The Monomorph Stoel

Stoel De Monomorph is een stoel die is geconstrueerd met 39 identieke houten elementen. Het werken met slechts één vorm om een stoel te creëren resulteert in een zeer duurzaam, modulair product. Deze driehoekige elementen komen allemaal van één plaat multiplex. De 39 elementen zijn verbonden door stalen staven die de rugleuning, zitting en poten vormen. De stoel kan als plat pakket worden getransporteerd en is eenvoudig te monteren. Het multiplex is geschilderd in vooraf geselecteerde kleuren of kan onbehandeld worden gebruikt in de ruwe editie.

Naam van het project : The Monomorph, Naam van de ontwerper : Wouter van Riet Paap, Naam van de cliënt : De Ontwerpdivisie.

The Monomorph Stoel

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor meubelontwerp. Je zou zeker het ontwerpportfolio van de prijswinnende ontwerpers eens moeten bekijken, waar je veel andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve meubelontwerpen kunt ontdekken.

Promoot uw ontwerp