Design tijdschrift
Design tijdschrift
Tafel

Sakura Cyclone

Sakura Cyclone Tafel

Tafel Dit is een lage tafel gemaakt van gevormd kersenhout multiplex, die gewoonlijk lijkt op een grote kersenboom die op de aarde groeit. Aan de andere kant, wanneer het licht wordt aangezet, bloeit de kersenbloesem in een schaduw en maakt de ruimte schitterend. Het is een tafel die een avond tot een bijzondere tijd maakt. De kersenbloesem is een belangrijk symbool in Japan. Maar kersenbloesems bloeien slechts ongeveer een week per jaar. Deze tafel is ontworpen met de vergankelijke pracht van de kersenbloesemboom.

Naam van het project : Sakura Cyclone, Naam van de ontwerper : TOMOAKI KAGEYAMA, Naam van de cliƫnt : Tomoaki Kageyama.

Sakura Cyclone Tafel

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van de zilveren designprijs in de wedstrijd voor meubelontwerp. Je zou zeker de portfolio van de ontwerpers met de zilveren prijs eens moeten bekijken om veel andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve meubelontwerpen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Ontwerp van de dag

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.

Promoot uw ontwerp