Appartement Interieurontwerp Frames of Memory is een appartement interieurontwerp gelegen in New Taipei City, Taiwan. De woning van 100 vierkante meter omvat een hoofdslaapkamer, twee extra slaapkamers, een woonkamer, een multifunctionele eetruimte, een keuken en twee badkamers. Noord-Amerikaanse neoklassieke elementen worden opnieuw geïnterpreteerd voor een eigentijdse Aziatische woning. Een op maat gemaakt 1-op-4 paneelsysteem is opgebouwd uit vochtbestendige foamplaten, geschikt voor het vochtige lokale klimaat. Een donkergetinte hal, een inschuifbare keukendeur en inbouwopbergruimte over de volle hoogte zorgen voor privacy, orde en dagelijks comfort.
Naam van het project : Frames of Memory, Naam van de ontwerper : Chen Yu Ching, Naam van de cliënt : Ching Jhih Interior Design.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de interieurruimte en ontwerpwedstrijd voor tentoonstellingen. Je moet zeker de designportfolio van de met brons bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve interieurruimtes en tentoonstellingsdesigns te ontdekken.