Design tijdschrift
Design tijdschrift
Ring

Touch

Touch Ring

Ring Met een eenvoudig gebaar brengt een aanraking rijke emoties over. Door middel van de Touch ring wil de ontwerper dit warme en vormloze gevoel overbrengen met koud en massief metaal. 2 rondingen zijn samengevoegd om een ring te vormen die suggereert dat 2 mensen elkaars hand vasthouden. De ring verandert van aspect wanneer zijn positie op de vinger wordt gedraaid en vanuit verschillende hoeken wordt bekeken. Wanneer de verbonden delen tussen uw vingers zijn geplaatst, ziet de ring er geel of wit uit. Wanneer de verbonden delen op de vinger zijn geplaatst, kunt u samen genieten van zowel gele als witte kleur.

Naam van het project : Touch, Naam van de ontwerper : Yumiko Yoshikawa, Naam van de cliƫnt : Yumiko Yoshikawa.

Touch Ring

Dit uitstekende ontwerp is een winnaar van de gouden designprijs in de juwelenontwerpwedstrijd. Je zou zeker het portfolio van de goudwinnende ontwerpers eens moeten bekijken om kennis te maken met vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve sieradenontwerpen.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Ontwerp van de dag

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.

Promoot uw ontwerp