Banquette-Stoelen Het Capitool onderging een transformatie tot een state-of-the-art presentatie- en collegezaal en werd ingericht om een unieke werkomgeving te worden met gastheer, conferenties, studentenlezingen en grafische filmproducties. De gespecialiseerde Banquette-stoelen en componenten zorgen er nu voor dat het Capitool een erfgoedmeesterwerk blijft voor de volgende generatie klanten.
Naam van het project : RMIT Capitol Theatre, Naam van de ontwerper : Peter Rattle - CUS (Vic) Pty Ltd, Naam van de cliƫnt : Commercial Upholstery Solutions (Vic) Pty Ltd.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de interieurruimte en ontwerpwedstrijd voor tentoonstellingen. Je moet zeker de designportfolio van de met brons bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve interieurruimtes en tentoonstellingsdesigns te ontdekken.