Mobiele App Dit project is een spot van 1 minuut als onderdeel van een nieuwe geanimeerde campagne voor een Saudi Hollandi-bankvideo waarin een mobiele app wordt gepromoot. Een opvallende stijl met complementaire kleurenschema's, deze aanpak richt zich op het zeer gestileerde karakter en de graphics. Een minimalistische aanpak die eenvoudige, maar zeer gestileerde illustraties combineert met een vloeiende animatiestroom. Daarin zijn de belangrijkste merkkleuren en -schema's geïntegreerd
Naam van het project : Saudi Hollandi Bank, Naam van de ontwerper : Mohamed Helmy Nady Ibrahim, Naam van de cliënt : Saudi Hollandi bank.
Dit geweldige ontwerp heeft een bronzen ontwerpprijs gewonnen in de ontwerpwedstrijd voor film, video en animatie. Je moet zeker het designportfolio van de met een bronzen prijs bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve film-, video- en animatieontwerpwerken te ontdekken.