Design tijdschrift
Design tijdschrift
Ring

Code ring

Ring Code Ring is een zilveren ring met een afneembare binnenscheen. Het binnenste deel bevat een steen en kan als aparte ring worden gedragen. De buitenscheen kan ook alleen worden gedragen, waardoor één sieraad er twee wordt. De steen is gezet in de bovenste galerij met dunne gouden zettingsklauwen die doen denken aan haarvaten rond een hart. De organische vorm van de binnenste klauw contrasteert met de eenvoudige buitenschenen. De steen is gemaakt van natuurlijke materialen en bij de productie worden geen chemische kleurstoffen of stoffen gebruikt. De ring is handgemaakt in zilver, volgens een oude sieradenambachtstraditie in Iran.

Naam van het project : Code ring, Naam van de ontwerper : Salomeh sorouri, Naam van de cliënt : Atelier Sorouri.

Code ring Ring

This excellent design is a winner of golden design award in lighting products and fixtures design competition. You should definitely see the golden award-winning designers' design portfolio to discover many other new, innovative, original and creative lighting products and fixtures design works.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.