Design tijdschrift
Design tijdschrift
Hanger

Pure Infinity

Hanger De hanger is gemaakt van 18-karaats roodgoud en een topaas van 92,14 ct. De edelsteen zetting en de ophanging zijn gemaakt van een enkele draad. Deze loopt van smal naar breed in een oneindige lus zonder het kruispunt te raken. De montage van de hanger is schuin, waardoor het sieraad recht aan een ketting kan hangen zonder naar voren of achteren te kantelen.

Naam van het project : Pure Infinity, Naam van de ontwerper : Bettina Gomez-Latus, Naam van de cliënt : 1Karat - Atelier für Schmuck & Design - Bettina Gomez-Latus.

Pure Infinity Hanger

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.