Design tijdschrift
Design tijdschrift
Buitencampagne

Use It

Buitencampagne Dit ontwerp, dat gebruik maakt van drie alledaagse situaties waarin mensen de metro naar Dairio gebruiken, geeft weer hoe mensen gewoonlijk producten gebruiken die ze in de souvenirwinkel in de metro kunnen kopen. Dit ontwerp nodigt uit om metroproducten (t-shirts, mokken, flessen, speelgoed, enz.) dagelijks te gebruiken, op elk moment van de dag en in elke situatie. In een van de gepresenteerde ontwerpen wordt bijvoorbeeld een vrouw gezien die een metroshirt draagt ​​op een plein, heel kalm en gelukkig. Het ontwerp probeert degenen die het zien uit te nodigen om de producten van de metro als een nieuwe mode te integreren.

Naam van het project : Use It, Naam van de ontwerper : Pancho González, Naam van de cliënt : Inbrax.

Use It Buitencampagne

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerplegende van de dag

Legendarische ontwerpers en hun bekroonde werken.

Design Legends zijn buitengewoon bekende ontwerpers die onze wereld een betere plek maken met hun goede ontwerpen. Ontdek legendarische ontwerpers en hun innovatieve productontwerpen, originele kunstwerken, creatieve architectuur, uitstekende modeontwerpen en ontwerpstrategieën. Geniet en verken originele ontwerpen van bekroonde ontwerpers, kunstenaars, architecten, innovators en merken over de hele wereld. Laat u inspireren door creatieve ontwerpen.