Design tijdschrift
Design tijdschrift
Promotionele Animatie

Vitra RimEx Wall Hung Series

Promotionele Animatie Vitra RimEx Wandclosetserie is een set van drie promotionele animatiefilms die zijn gemaakt voor een randloos wandcloset-assortiment. Elke film duurt vijftien seconden en wordt gepresenteerd in volledige high definition met vijfentwintig beelden per seconde. De films zijn volledig computergegenereerd. Alle elementen werden gemodelleerd en geanimeerd in driedimensionale software, vervolgens gerenderd, gecombineerd met vloeistofsimulatie en samengesteld. Water- en keramische oppervlakken worden getoond in een eenvoudige en frisse setting om het gemakkelijke onderhoud en het hygiënische ontwerp van het assortiment te verduidelijken.

Naam van het project : Vitra RimEx Wall Hung Series, Naam van de ontwerper : Digital Panorama, Naam van de cliënt : Digital Panorama.

Vitra RimEx Wall Hung Series Promotionele Animatie

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.