Design tijdschrift
Design tijdschrift
Woonhuis

T Noie

Woonhuis T Noie is een woonhuis gebouwd in Toyota City, Japan. Het huis is opgebouwd uit twee ruimtes, elk 1,55 meter breed, geplaatst aan weerszijden van een centrale structuur. De minimale afmetingen die nodig zijn voor elke kamer werden onderzocht voor een gezin van vijf personen, en dit onderzoek leidde tot de breedte van 1,55 meter. Palen van gelamineerd grenenhout van 50 mm breed zijn verbonden met balken om een T-vormige structuur te vormen. De vloerplanken zijn gemaakt van 55 mm lokale cipres. Hoge ramen laten natuurlijk licht binnen dat het interieur gedurende de dag verandert. Het compacte ontwerp is geschikt voor kleine locaties en beperkte budgetten.

Naam van het project : T Noie, Naam van de ontwerper : Katsutoshi Sasaki, Naam van de cliënt : Katsutoshi Sasaki.

T Noie Woonhuis

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.