Openbare Zitplaats Amplification of Sensation is een openbare stoel gemaakt van afgedankt plastic die ook dienstdoet als sculptuur. De stoel is geïnstalleerd langs de wandelpromenade van de Han-rivier in Seoul. De trechtervorm omsluit de zittende gebruiker en versterkt de geluiden van de bomen en het water. De vorm kadert tevens het uitzicht en vestigt de aandacht op het omringende landschap. Het materiaal wordt geproduceerd door plastic afval te vermalen tot kleine stukjes en deze in de zitting te vormen. Het ontwerp nodigt burgers uit om te rusten en na te denken over milieukwesties.
Naam van het project : Amplification of Sensation, Naam van de ontwerper : Eun Whan Cho, Naam van de cliënt : Seoul Metropolitan Government.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.