Design tijdschrift
Design tijdschrift
Hotelinterieur

The Flow Kamakura

Hotelinterieur The Flow Kamakura is een hotel in vakantiewoningstijl, gelegen in Kamakura, Japan, dichtbij tempels, heiligdommen en het strand. Het houten gebouw van drie verdiepingen heeft een totale vloeroppervlakte van 160 vierkante meter. Pleisterwerk, hout, antiek meubilair en moderne tegels worden gecombineerd om de lokale geschiedenis en de moderne surflevensstijl weer te geven. Ramen, lamellen en bovenlichten laten licht en uitzicht binnen terwijl ze de omliggende woonwijk afschermen. Het dakterras biedt uitzicht op de oceaan, de bergen en de Fuji. Het hotel opereert zonder receptiebalie.

Naam van het project : The Flow Kamakura, Naam van de ontwerper : Daisuke Takamiya, Naam van de cliënt : Asnova Design Ltd..

The Flow Kamakura Hotelinterieur

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.