Design tijdschrift
Design tijdschrift
Verpakking voor Zoetwaren

Una Luna

Verpakking voor Zoetwaren Una Luna is een verpakkingsontwerp voor een premium serie fruitsnoepjes met een laagje Italiaanse pure chocolade. Er werden twee dozen ontworpen, genaamd Cherry Garden en Roses and Grapes, genoemd naar regels uit bekende Ukraïnse gedichten. Elke doos draagt een collage-illustratie samengesteld uit losse elementen, waarbij het fruit dat in elke serie wordt gebruikt, herhaald wordt binnen de compositie. Een zwarte achtergrond en minimalistische typografie zorgen voor een modern en elegant uiterlijk. De dozen worden gedrukt met offsettechnologie, afgewerkt met matte vernis en koperfolie-reliëf op geselecteerde details.

Naam van het project : Una Luna , Naam van de ontwerper : Olha Takhtarova, Naam van de cliënt : SOT B&D.

Una Luna  Verpakking voor Zoetwaren

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.