Verpakking Dit is een nieuwjaarsgeschenkdoos. Het presenteert de uitgebreide en diepgaande Chinese karaktercultuur. De geschenkdoos is gemaakt van papierpulp en de theeblaadjes zijn door het membraan in Chinese karakters gestempeld. De verpakking combineert theecultuur en Chinese karaktercultuur. Elk woord is een zegen. Dit zijn allemaal goede wensen voor de ontvangers. Dit is een innovatie voor theeverpakkingen.
Naam van het project : Hongxinlong Tea, Naam van de ontwerper : YongQing Liu, Naam van de cliënt : Shenzhen Huathink Design CO.,LTD .
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.