Design tijdschrift
Design tijdschrift
Olijfolieverpakking

Oliv

Olijfolieverpakking Oliv is een verpakkingsontwerp voor een Zweeds merk van extra vierge olijfolie. De hoofdfles is gemaakt van borosilicaatglas met een glanzende afwerking die de kleur van de olie zichtbaar maakt. Olijfolie wordt gewoonlijk verkocht in getint glas of in blikken om blootstelling aan zonlicht te beperken. Samen met een partnerfabrikant werd een gepatenteerde glascombinatie ontwikkeld om de olie zichtbaar te houden en de kwaliteit ervan te beschermen. Een tweede fles, voor een gearomatiseerde olie, draagt een handbedrukt mat etiket met blauwe folie met textuur. De zwarte doos is gevuld met versnipperd hinokihout.

Naam van het project : Oliv, Naam van de ontwerper : Victor Weiss, Naam van de cliënt : Victor Weiss.

Oliv Olijfolieverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.