Design tijdschrift
Design tijdschrift
Verkoopcentrum

Blooming City

Verkoopcentrum Blooming City is een interieur van een verkoopcentrum in Guangzhou met een oppervlakte van 1450 vierkante meter. Het ontwerp is geïnspireerd op de Lingnan-architectuur en op het landschap van de Parelrivier. Een Mantsjoerijs bloemvensterscherm is gemaakt van metaal en acryl in plaats van zwaar hout en glas, wat het spel van licht en schaduw verzacht. Het recreatiegebied is gecentreerd rond een led-scherm, trappen, een waterbar en een theeruimte. De materialen omvatten artistieke verf, houtfineer, kunststeen, roestvrij staal, artistiek glas en baksteen. De indeling volgt het lokale principe van gesloten interieurs en open exterieurs.

Naam van het project : Blooming City, Naam van de ontwerper : Rey Yaw, Naam van de cliënt : MTO Design.

Blooming City Verkoopcentrum

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.