Design tijdschrift
Design tijdschrift
Wijzerplaat-apps

TTMM is Everything

Wijzerplaat-apps Ttmm is Everything is een conceptproject. Het is een verzameling wijzerplaten ontworpen voor de Watch PRO van CMF by Nothing. Het is gebaseerd op grafisch minimalisme en eenvoud. De afwezigheid van onnodige elementen verhoogt de leesbaarheid van informatie en is tegelijkertijd de essentie van de TTMM-producten. Deze collectie bestaat uit heldere en functionele ontwerpen, evenals excentrieke ontwerpen die een diepere inspanning vereisen om waar te nemen en te ontcijferen. Alle projecten volgen de visuele richtlijnen van CMF in de vorm van gereduceerde kleuren en een stijl gebaseerd op afgeronde hoeken en lettertypen gemaakt van stippen.

Naam van het project : TTMM is Everything, Naam van de ontwerper : Albert Salamon, Naam van de cliënt : TTMM sp. z o.o..

TTMM is Everything Wijzerplaat-apps

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.