Design tijdschrift
Design tijdschrift
Drankverpakking

Mirinda Plus Restage

Drankverpakking Mirinda Plus Restage is een verpakkingsontwerp voor een fruitsmaak-frisdrank die in Egypte wordt verkocht. Frisdrank is de populairste drank tijdens speciale gelegenheden en sociale bijeenkomsten in Egypte, waar de meeste mensen geen alcohol drinken. Mirinda Plus bevat frisdrank met een vleugje sap, wat perfect past bij dergelijke gelegenheden. De verpakking maakt gebruik van een levendig visueel identiteitssysteem dat zowel overdag als 's avonds indruk moet maken. Het ontwerp positioneert Mirinda Plus als een meer volwassen variant van Mirinda, een wereldwijd bekende fruitsmaak-frisdrank.

Naam van het project : Mirinda Plus Restage, Naam van de ontwerper : PepsiCo Design and Innovation, Naam van de cliënt : PepsiCo.

Mirinda Plus Restage Drankverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.