Design tijdschrift
Design tijdschrift
Drankensysteem voor de Werkplek

Flavia C300

Drankensysteem voor de Werkplek De Flavia C300 is een middelgroot drankensysteem voor de werkplek, een professioneel en toch sensueel product. Het compacte formaat en de slimme technologie sluiten aan bij de specifieke behoeften van moderne werkplekken, en de intuïtieve gebruikersinterface maakt het eenvoudig om elke keer heerlijke drankjes met perfect gebalanceerde smaak te bereiden, zonder kruiscontaminatie. Samen met de Chill Refresh biedt dit alles-in-één drankensysteem warme en koude drankjes waarmee iedereen tevreden zal zijn.

Naam van het project : Flavia C300, Naam van de ontwerper : Florian Seidl, Naam van de cliënt : Lavazza North America Inc..

Flavia C300 Drankensysteem voor de Werkplek

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.