Telraam Voorheen had het telraam vierkante hoeken, maar het is herboren met een zachter ontwerp met afgeronde hoeken, zodat kinderen het kunnen gebruiken zonder zich zorgen te hoeven maken over het beschadigen van iets met het artikel. Het ontwerp maakt geen gebruik van schroeven, spijkers of lijm, waardoor het een veilig product is voor jonge kinderen. Door een verscheidenheid aan kleuren die kinderen leuk vinden, zijn de opties uitgebreid. Bovendien is het aantal onderdelen met 40% verminderd, waardoor de productie eenvoudiger en efficiënter is geworden.
Naam van het project : Soroban Colette, Naam van de ontwerper : Toshihiko Sakai, Naam van de cliënt : Asahi Printing Co., Ltd..
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.