Design tijdschrift
Design tijdschrift
Automatische Hittepers

Htvront 2

Automatische Hittepers Htvront 2 is een automatische hittepers, ontworpen voor thuisknutselen en gebruik door kleine bedrijven. Een automatisch neer- en opwaarts mechanisme oefent gelijkmatige druk uit zonder handmatige inspanning. De druk kan worden ingesteld in zeven niveaus van 20 tot 80 kilogram, terwijl temperatuur en tijd instelbaar blijven voor verschillende materialen. De pershoogte bedraagt 4,5 centimeter, zodat ook dikkere items kunnen worden gebruikt. Een uitschuifbare lade en een hitte-isolerende kunststof behuizing verminderen warmteophoping en beschermen gebruikers. De hittepers schakelt automatisch uit na 15 minuten inactiviteit.

Naam van het project : Htvront 2, Naam van de ontwerper : Hunan Sijiu Technology Co., Ltd., Naam van de cliënt : Htvront.

Htvront 2 Automatische Hittepers

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.