Design tijdschrift
Design tijdschrift
Tentoonstellingsontwerp

Transition

Tentoonstellingsontwerp Transition is een bloemententoonstelling die ikebana, de Japanse kunst van het bloemschikken, presenteert in een hedendaagse setting. De open indeling heeft geen achterwand, zodat bezoekers vrij rondlopen en elk arrangement vanuit vele hoeken bekijken in plaats van alleen van voren. Natuurlijk zonlicht en responsieve verlichting veranderen gedurende de dag, waardoor de ruimte en de levende bloemen voortdurend verschuiven. Modulaire sokkels zijn driedimensionaal geprint van recyclebare hars en kunnen worden gedemonteerd en hergebruikt. De vlakke, drempelvrije vloer houdt de tentoonstelling toegankelijk voor alle bezoekers.

Naam van het project : Transition, Naam van de ontwerper : Shuhei Matsuyama, Naam van de cliënt : enigma Inc..

Transition Tentoonstellingsontwerp

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.