Design tijdschrift
Design tijdschrift
Reclamecampagne

Unique

Reclamecampagne In deze prospectcampagne brengen we onze esthetische visie voor het merk, en stellen we tevens een uitgebreid scala aan toepassingen voor, vanwege het gebruik op diverse platforms en media. Alle visuele aspecten zijn ontworpen om aan te sluiten bij de kernwaarden van PRYMA's als product, en om een frisse en intuïtievere communicatie van het merk naar het publiek te bewerkstelligen, waarbij het grafisch ontwerp en de visuele aspecten worden gecombineerd met een duidelijke, maar eenvoudige en directe call-to-action als slogan.

Naam van het project : Unique, Naam van de ontwerper : Daniel da Hora, Naam van de cliënt : DH,LO Creative Boutique.

Unique Reclamecampagne

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerplegende van de dag

Legendarische ontwerpers en hun bekroonde werken.

Design Legends zijn buitengewoon bekende ontwerpers die onze wereld een betere plek maken met hun goede ontwerpen. Ontdek legendarische ontwerpers en hun innovatieve productontwerpen, originele kunstwerken, creatieve architectuur, uitstekende modeontwerpen en ontwerpstrategieën. Geniet en verken originele ontwerpen van bekroonde ontwerpers, kunstenaars, architecten, innovators en merken over de hele wereld. Laat u inspireren door creatieve ontwerpen.