Design tijdschrift
Design tijdschrift
Smartwatch

The English Numbers

Smartwatch Een natuurlijke manier om de tijd te lezen. De Engelsen en cijfers gaan samen, vormen een futuristische look en feel. Door de lay-out van de wijzerplaat kan de gebruiker snel informatie krijgen over de batterij, de datum en de dagelijkse stappen. Met meerdere kleurenthema's is de algehele look en feel geschikt voor zowel casual ogende als sportief ogende smartwatches.

Naam van het project : The English Numbers, Naam van de ontwerper : Pan Yong, Naam van de cliënt : Artalex.

The English Numbers Smartwatch

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.