Mousserende Wijnetiket De opdracht was om een ontwerp te maken dat verschillende eigenschappen combineert, zoals modern en modieus, maar ook conventioneel en trendy. Verder was het belangrijk trends proportioneel te combineren, de klassieke Italiaanse stijl en de nieuwste druktechnieken te gebruiken. Als de consument voor het eerst naar dit product kijkt, zou hij de stijl, de ziel en het glorieuze designerfgoed van de Italiaanse geest moeten kunnen voelen. Het kettinglabel vormt het unieke piramidevormige ontwerp.
Naam van het project : Flash, Naam van de ontwerper : Valerii Sumilov, Naam van de cliënt : SHUMI LOVE DESIGN Branding Agency (TM).
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.