Design tijdschrift
Design tijdschrift
Verkoopcentrum

Nature Canvas

Verkoopcentrum Nature Canvas is een verkoopcentrum in Taichung met een totale oppervlakte van 495,86 vierkante meter. Het ontwerp is geïnspireerd op Uluru in Australië en op de grotwoningen uit de oudheid. Het gebouw vormt een groot steenachtig volume, bekleed met vezelcementplaat en geschilderd met keramische verf, die een ruw rotsoppervlak nabootst en weer- en vlekbestendigheid toevoegt. Het witte volume fungeert als een doek voor zonlicht en schaduw. Zeshoekige openingen met ingelegde metalen frames en een ruitvormig rooster, gemodulariseerd door digitaal stansen, veranderen van uiterlijk naarmate het licht wisselt.

Naam van het project : Nature Canvas, Naam van de ontwerper : HSIN HUNG WU, Naam van de cliënt : Evermore International Design.

Nature Canvas Verkoopcentrum

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.