Design tijdschrift
Design tijdschrift
Conceptstore Interieur

Because So

Conceptstore Interieur Because So is een conceptstore-interieur ontworpen rond het idee van de doos. De doos is een vertrouwd object dat wordt gebruikt om te verzamelen, classificeren en ordenen, en het interieur onderzoekt de relatie tussen mensen en deze eenvoudige vorm. Zwart, wit en grijs zijn de hoofdkleuren, terwijl metalen lijnen textuur toevoegen aan een minimalistisch volume. Extra decoratie wordt vermeden en licht krijgt een centrale rol, wat een rustige en veilige sfeer creƫert. Twee kunststands tonen producten en bieden ook plekken om te rusten. De winkel werd in november 2019 voltooid in Fuzhou.

Naam van het project : Because So, Naam van de ontwerper : Chaoran Liu, Naam van de cliƫnt : Guangzhou Dima Decoration Engineering Co. , Ltd..

Because So Conceptstore Interieur

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.