Rebranding Al meer dan 30 jaar brengt IBIS Backwaren brood en specialiteiten uit Viennoiseries op de Duitse markt. Om een betere herkenbaarheid in de schappen te krijgen, heeft Wolkendieb hun merkidentiteit opnieuw gelanceerd, het bestaande portfolio en nieuwe producten opnieuw ontworpen. De visuele impact van het logo werd opgefrist en versterkt dankzij een felrood gekleurd frame en een verdubbeld formaat op alle media. De opdracht was om de kwaliteit en veelzijdigheid van de bakproducten te weerspiegelen. Om een betere structuur te creëren en het begrip van de consument te volgen, werd de portefeuille opgedeeld in 2 assortimenten: brood en Viennoiseries.
Naam van het project : Bread Culinary Explorers, Naam van de ontwerper : Wolkendieb Design Agency, Naam van de cliënt : IBIS Backwarenvertriebs GmbH.
Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.