Design tijdschrift
Design tijdschrift
Merkidentiteit

WeAre4810

Merkidentiteit WeAre4810, WeAreFamily is het nieuwe concept dat wordt gebruikt om het merk opnieuw te lanceren. Het wordt de container en het symbool van alle activiteiten van de groep. Het gebruik van zeer eigentijdse en solide cijfers brengt het gevoel van zekerheid en eigentijdsheid over, aangezien de cijfers op hun beurt containers van beelden kunnen worden. Van verhuur tot winkelen en tot de echte nieuwigheid het eten. WeAreFood is de ruimte waar iedere dag is opgedeeld in 4 momenten; een concept dat wordt versterkt door de klok waarvan de armen een vork en een lepel zijn. Een klok die grafisch gezien een mix is ​​tussen heden, verleden en toekomst.

Naam van het project : WeAre4810, Naam van de ontwerper : Laura Ferrario, Naam van de cliënt : FERRARIODESIGN.

WeAre4810 Merkidentiteit

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.