Design tijdschrift
Design tijdschrift
Chocoladeverpakking

Theo Rebrand

Chocoladeverpakking Theo Rebrand is een verpakkings- en visueel identiteitsprogramma voor een fairtrade bean-to-bar chocolademerk. Het ontwerp gebruikt een krachtige verfstreek als venster naar smaakontdekking en als uitdrukking van het vakmanschap achter premium chocolade. Een witte achtergrond suggereert gezond eten en zuiverheid van ingrediënten, en helpt de verpakkingen op te vallen in het schap. Repen meten ongeveer 3 bij 6 inch en gebruiken een papieren omwikkeling met een folie binnenlaag. Bekers meten ongeveer 2 bij 4 inch en gebruiken een flowwrap op een matte ondergrond. Het doel is om hogere normen te verbinden met een goede smaak.

Naam van het project : Theo Rebrand , Naam van de ontwerper : Clarkmcdowall Inc, Naam van de cliënt : Clarkmcdowall.

Theo Rebrand  Chocoladeverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerplegende van de dag

Legendarische ontwerpers en hun bekroonde werken.

Design Legends zijn buitengewoon bekende ontwerpers die onze wereld een betere plek maken met hun goede ontwerpen. Ontdek legendarische ontwerpers en hun innovatieve productontwerpen, originele kunstwerken, creatieve architectuur, uitstekende modeontwerpen en ontwerpstrategieën. Geniet en verken originele ontwerpen van bekroonde ontwerpers, kunstenaars, architecten, innovators en merken over de hele wereld. Laat u inspireren door creatieve ontwerpen.