Design tijdschrift
Design tijdschrift
Chocoladeverpakking

Theo Rebrand

Chocoladeverpakking Theo Rebrand is een verpakkings- en visueel identiteitsprogramma voor een fairtrade bean-to-bar chocolademerk. Het ontwerp gebruikt een krachtige verfstreek als venster naar smaakontdekking en als uitdrukking van het vakmanschap achter premium chocolade. Een witte achtergrond suggereert gezond eten en zuiverheid van ingrediënten, en helpt de verpakkingen op te vallen in het schap. Repen meten ongeveer 3 bij 6 inch en gebruiken een papieren omwikkeling met een folie binnenlaag. Bekers meten ongeveer 2 bij 4 inch en gebruiken een flowwrap op een matte ondergrond. Het doel is om hogere normen te verbinden met een goede smaak.

Naam van het project : Theo Rebrand , Naam van de ontwerper : Clarkmcdowall Inc, Naam van de cliënt : Clarkmcdowall.

Theo Rebrand  Chocoladeverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.