Moderne Sieraden Het ontwerp interpreteert volledig de balans tussen het driedimensionale en vlakke structuurontwerp. Verdeel de oorbellen in meerdere ruimtes en vervlecht ze met elkaar. Er zijn geen onnodig ingewikkelde graphics en het zwaartepunt is perfect gecoördineerd met eenvoudige lijnen. Geeft mensen een duidelijk gevoel van ruimte. De combinatie van verschillende oppervlaktebehandelingsmethoden en materiaalkleuren is ook erg harmonieus.
Naam van het project : The Emperor's New Gem, Naam van de ontwerper : Anqi Zhao, Naam van de cliënt : ZHAO & ZHANG STUDIO.
Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.