Design tijdschrift
Design tijdschrift
Geschenkdoos

Minimo

Geschenkdoos Minimo is een kinderjuwelencollectie van Smaragd 1969, waarbij de geschenkdoos en de complete geschenkbeleving zijn gecreëerd door Why Agency. Het concept is ontworpen rond het eerste kostbare geschenk van een kind, waarbij het moment van het ontvangen van juwelen wordt getransformeerd tot een speelse en onvergetelijke ervaring. Naast de juwelen bevat de doos een stickerpakket met ontwerpen uit de goudcollectie, een kleurboek, kleurpotloden en een Minimo Baby Paspoort voor nieuwe klanten. Elk element moedigt kinderen aan om te ontdekken, te creëren en een band op te bouwen met de collectie die verder gaat dan de juwelen zelf.

Naam van het project : Minimo, Naam van de ontwerper : Rilind Hoxha, Naam van de cliënt : Why Agency .

Minimo Geschenkdoos

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.