Design tijdschrift
Design tijdschrift
Boetiekhotel Interieurontwerp

Macalister Mansion

Boetiekhotel Interieurontwerp Old English Embodiment is het interieurontwerp van een boetiekhotel gevestigd in een gerestaureerd koloniaal herenhuis, gebouwd in het begin van de 19e eeuw in George Town, Penang, Malaysia. Het hotel telt acht kamers, elk afgewerkt met een andere marmersoort. De receptiebalie is een abstracte plattegrond waarin de acht marmersoorten samen zijn verwerkt, waardoor de ruimtes met elkaar verbonden zijn. De lobby en de overloop zijn ingericht als een oude Engelse studeerkamer waar gasten kunnen wachten. Een gebogen trap leidt gasten naar de bovenverdiepingen. Het ontwerp balanceert een formeel karakter met een huiselijke sfeer.

Naam van het project : Macalister Mansion, Naam van de ontwerper : Chaos Design Studio, Naam van de cliënt : Bagan Eighteen Sdn. Bhd..

Macalister Mansion Boetiekhotel Interieurontwerp

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.