Design tijdschrift
Design tijdschrift
Modecollectie

Sustainability

Modecollectie V Vissi is een duurzame modecollectie die wordt gepresenteerd in drie series. De eerste serie, Hangers, hergebruikt overgebleven stofstalen uit stalenboeken van weverijen om een unisex blazer te creëren. De tweede serie, Shade of Green, upcyclet ontwikkelingsmonsters en prototypes van kledingfabrikanten, en verschillende stukken kunnen op twee of drie manieren worden gedragen. De derde serie, Fabric Story, gebruikt gecertificeerde, hoogwaardige stoffen uit Japan en Italië. Het printen gebeurt digitaal met biologisch afbreekbare inkt. Kledingstukken worden op bestelling gemaakt om voorraadverspilling te beperken en een circulair modesysteem te ondersteunen.

Naam van het project : Sustainability, Naam van de ontwerper : Vickie Au, Naam van de cliënt : V VISSI : revisit.

Sustainability Modecollectie

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.