Design tijdschrift
Design tijdschrift
Trainingsspeelgoed voor Amblyopie

E yes

Trainingsspeelgoed voor Amblyopie E Yes is een spelgebaseerd trainingshulpmiddel dat is ontworpen om amblyopie bij kinderen te helpen corrigeren. Modulaire combinaties begeleiden kinderen door visuele zoomoefeningen, oogspiertraining en kleuronderscheiding. Lenzen aan beide zijden van de telescoopmodule werken samen met augmented reality-transparanten, zodat kinderen de omgeving kunnen verkennen zonder elektrische stroom. Het wisselen van focus tussen dichtbije en verre objecten traint de ooglens en de ciliaire spier. Een oogtestpaneel maakt regelmatige controles mogelijk, zodat veranderingen in het zicht vroegtijdig kunnen worden gevolgd. De behuizing is gemaakt van polypropyleen.

Naam van het project : E yes, Naam van de ontwerper : Chien-Chen Lai, Naam van de cliënt : E-YES .

E yes Trainingsspeelgoed voor Amblyopie

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.