Design tijdschrift
Design tijdschrift
Theeverpakking

Kind Tea is a Charitable Project

Theeverpakking Kind Tea is een verpakkingsontwerp voor een assortiment natuurlijke theeƫn die verkocht worden voor een goed doel. De thee wordt gemaakt door twee jongens met de spierziekte Duchenne, en de verkoop levert geld op voor hun revalidatie. De verpakking toont een kleurrijk personage dat de vreugde van de kindertijd weerspiegelt. Drie smaken worden onderscheiden door drie kleurenschema's, zodat elke variant gemakkelijk te herkennen is. Elke smaak heeft ook een winterversie. Het formaat is een zakje van 50 gram met een etiket van 100 bij 180 millimeter. Productie en assemblage zijn eenvoudig en economisch gehouden, omdat de jongens de verpakkingen zelf samenstellen.

Naam van het project : Kind Tea is a Charitable Project, Naam van de ontwerper : Viktoriia Korytina, Naam van de cliƫnt : .

Kind Tea is a Charitable Project Theeverpakking

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creƫren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.