Design tijdschrift
Design tijdschrift
Visuele Identiteit

Mao Xin Tea House

Visuele Identiteit Het theehuis Mao Xin was bedoeld om de schoonheid van oosterse thee en zijn cultuur naar voren te brengen. In het bijzonder deze theespecialiteit die bestaat uit twee blaadjes voor elke wortel. Wanneer ze dat combineren met de lokale theecultuur, is het heel gemakkelijk om het in verband te brengen met de zencultuur, aangezien veel percelen cirkelvormig zijn uitgezet, vergelijkbaar met een Japanse rotstuin.

Naam van het project : Mao Xin Tea House, Naam van de ontwerper : Liu,Ching Yu, Naam van de cliënt : BlackLiuStudio.

 Mao Xin Tea House Visuele Identiteit

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.