Design tijdschrift
Design tijdschrift
Reisbeker

Qterra Craft

Reisbeker Qterra Craft is een reisbeker die verse koffie of thee zet met externe bediening. De beker bevat gemalen koffie of theeblaadjes en heet water gescheiden van elkaar, en het zetproces start en stopt op aanvraag. Een uitschuifbaar mandje klapt open wanneer een externe draaiknop wordt gedraaid, zodat de beker tijdens gebruik gesloten blijft. Een faseveranderend materiaal in de wanden koelt de hete drank af tot 60 graden Celsius voor veilige consumptie. Een gele ring verandert van kleur zodra het afkoelen voltooid is. Magnetische decoratieve medaillons kunnen aan de basis worden bevestigd voor personalisatie.

Naam van het project : Qterra Craft, Naam van de ontwerper : Pierre Baston, Naam van de cliënt : Qterra Travel Brewers.

Qterra Craft Reisbeker

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerpinterview van de dag

Interviews met wereldberoemde ontwerpers.

Lees de laatste interviews en gesprekken over design, creativiteit en innovatie tussen designjournalist en wereldberoemde ontwerpers, kunstenaars en architecten. Bekijk de nieuwste ontwerpprojecten en bekroonde ontwerpen van beroemde ontwerpers, kunstenaars, architecten en innovators. Ontdek nieuwe inzichten over creativiteit, innovatie, kunst, design en architectuur. Lees meer over ontwerpprocessen van geweldige ontwerpers.