Design tijdschrift
Design tijdschrift
Vloerkleed

Labyrinth Collection

Vloerkleed Maze is een handgetuft vloerkleed uit de Labyrinth Collectie, geïnspireerd op traditionele haagdoolhoven. Het vloerkleed is gemaakt van wol en duurzame bamboezijde. Een verhoogd patroon doet denken aan de haagmuren van een tuinlabyrint, en het asymmetrische pad kan op blote voeten worden gevolgd. De bamboezijde geeft een lichte glans die van tint verandert bij verschillende belichting. Vijf standaard kleurstellingen verwijzen naar natuurlijke elementen, waaronder een groene tint genaamd Boxwood. Standaardmaten variëren van 60 bij 90 centimeter tot 240 bij 300 centimeter, en maatwerk formaten zijn ook verkrijgbaar. Het ontwerp is geschikt voor woonkamers, studeerkamers en slaapkamers.

Naam van het project : Labyrinth Collection, Naam van de ontwerper : Kevin OGara, Naam van de cliënt : Kevin Francis.

Labyrinth Collection Vloerkleed

Dit goede ontwerp is een winnaar van een designprijs in de wedstrijd voor verpakkingsontwerp. Je moet zeker de ontwerpportfolio van bekroonde ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve ontwerpen voor verpakkingen te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.