Design tijdschrift
Design tijdschrift
Melkverpakking

Satine Pro

Melkverpakking Satine Pro is een verpakkingsontwerp voor een ultrafiltratiemelk die in China wordt verkocht. De melk heeft een eiwitgehalte van 6 gram per 100 milliliter. Het ontwerp plaatst het cijfer 6 in het visuele centrum van de verpakking, gevormd door het deconstrueren en opnieuw samenstellen van natuurlijke elementen zoals koeien en planten. Een complete koe is verborgen in de afbeelding. De aanpak is geïnspireerd op het kubisme en de abstracte kunst, waarin de werkelijkheid uit elkaar wordt gehaald en opnieuw wordt opgebouwd. De verpakking meet 50 bij 50 bij 180 millimeter. Het doel is om een nieuwe melksubcategorie te definiëren en een natuurlijk en verfijnd karakter uit te drukken.

Naam van het project : Satine Pro, Naam van de ontwerper : L3branding, Naam van de cliënt : L3branding.

Satine Pro Melkverpakking

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een zilveren designprijs in de mode-, kleding- en kledingontwerpwedstrijd. U moet zeker de met zilver bekroonde designportfolio van ontwerpers zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve mode-, kleding- en kledingontwerpwerken te ontdekken.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.