Design tijdschrift
Design tijdschrift
Chocoladereep

Blockazo

Chocoladereep Blockazo is een chocoladereep van één kilogram, ontworpen om te delen. De grote reep wordt vóór het eten in grote brokken gebroken, zodat meerdere mensen zichzelf kunnen bedienen. Het ontwerp is geïnspireerd op de bouwsector en op beton, omdat de reep als een gebouw is dat gesloopt moet worden voordat het geconsumeerd kan worden. Het oppervlak is verdeeld in ruitvormige vlakken die het breken begeleiden. De reep is gemaakt van chocolade met pinda's. De verpakking is vervaardigd uit een flexibele mix van polypropyleen en polyethyleen.

Naam van het project : Blockazo, Naam van de ontwerper : Guillermo Dufranc, Naam van de cliënt : tridimage.

Blockazo Chocoladereep

This excellent design is a winner of golden design award in lighting products and fixtures design competition. You should definitely see the golden award-winning designers' design portfolio to discover many other new, innovative, original and creative lighting products and fixtures design works.

Ontwerpteam van de dag

De beste ontwerpteams ter wereld.

Soms heb je een heel groot team van getalenteerde ontwerpers nodig om echt geweldige ontwerpen te bedenken. Elke dag beschikken we over een onderscheidend bekroond innovatief en creatief ontwerpteam. Verken en ontdek originele en creatieve architectuur, goed ontwerp, mode, grafisch ontwerp en ontwerpstrategieprojecten van ontwerpteams wereldwijd. Laat u inspireren door de originele werken van grootmeesterontwerpers.