Design tijdschrift
Design tijdschrift
Merkidentiteit

Half Production

Merkidentiteit Half Production is een fotografie- en videografiestudio. De balans tussen licht en schaduw is iets waar ze altijd naar zoeken. Ondertussen valt dit ook samen met hun levensfilosofie. Het vinden van de balans tussen half en vol is net zoiets als nederig zijn en blijven leren, de balans tussen functionaliteit en creativiteit. Het logo is geïnspireerd op de actie van het gieten van water. Als het glas vol is, is er geen ruimte voor verbetering. De actie van het gieten van water lijkt iets te zijn waar we naar streven. Wees bescheiden en blijf leren.

Naam van het project : Half Production, Naam van de ontwerper : Goi Jien Ming, Naam van de cliënt : Creator Design Studio.

Half Production Merkidentiteit

Dit geweldige ontwerp is een winnaar van een bronzen designprijs in de architectuur-, bouw- en constructiedesignwedstrijd. Je moet zeker de met bronzen bekroonde ontwerpersportfolio zien om vele andere nieuwe, innovatieve, originele en creatieve architectuur-, bouw- en constructiewerken te ontdekken.

Ontwerp van de dag

Geweldig ontwerp. Goed design. Beste ontwerp.

Goede ontwerpen creëren waarde voor de samenleving. Elke dag hebben we een speciaal ontwerpproject dat blijk geeft van uitmuntendheid in ontwerp. Vandaag zijn we verheugd om een bekroond ontwerp te presenteren dat een positief verschil maakt. We zullen dagelijks meer geweldige en inspirerende ontwerpen presenteren. Bezoek ons elke dag om te genieten van nieuwe, goede designproducten en projecten van de beste ontwerpers wereldwijd.